Javornice B : Olešnice   1 : 1 na pen. 5:4
Lípa B : Čermná 2 : 1
Voděrady B : Kostel. Lhota B 4 : 2
Labuť RK : Opočno B 1 : 0

Průběh zápasu:

Na první jarní zápas se nás v nedělní dopoledne sešlo pouze jedenáct a tak nebyl problém s tvorbou sestavy. Na velmi hrbolatém terénu nešlo hrát po zemi a bylo to znát na úrovni utkání. Nakopávané mmíče ale obě obrany s klidem odvracely. V 6. min. se ve vápně prosadil Kupka, ale jeho střelu z brankové čáry odkopl obránce domácích. V 8 .min. byl za hranicí velkého vápna faulován Jarda Novotný ml. Z nařízeného přímého kopu se nádherně do růžku branky trefil Honza Ksandr ml. 0:1. Od této doby se náš tým stáhl a poctivě bránil a do útoku využíval brejkové situace. Domácí během první půle zahodili asi pět šancí. Ve 43. min. dostal žlutou kartu Petr Dohnanský za faul. Ve 44. min. jsme se dostali do třetí velké šance na vstřelení branky, ale Kupka přečíslení 4 na 2 vyřešil špatně. I tak se šlo do kabin s výsledkem 0:1.

Druhá půle byla velmi podobná té první. Domácí měli častěji míč na svých kopačkách a náš tým odolával jejich nájezdům. Po sérii spálených šancí (buďm je vychytal Šopík, nebo stříleli mimo) se domácí vstřelní branky nakonec dočkali. V 67. min. si na centr z přímého kopu naběhl hráč domácích a hlavou poslal míč k tyčce Šopikové branky. Po vstřelené brance domácí ještě zvýšili svůj tlak, ale koncovka byla naštěstí stále mizerná. V 88. min. jsme měli teprve první střelu na bránu v druhém poločase (ostatní létaly kolem branky), ale brankař domácích s velkým štěstím nohama vyrazil Kupkovu střelu, která se od země odrazila do nečekaného směru. Konec utkání skončil 1:1, následovali pokutové kopy. Po losu začali kopat domácí. 1 série - domácí proměnili (Šopík vystihl směr, bohužel domácí vstřlili branku) - za náš tým šel Honza Ksandr ml., který opět vymetl šibenici 1:1 . 2 série - domácí se opět trefili - za náš tým šel Jarda Novotný ml, který s přehledem vstřelil branku 2:2. 3 série - domácího hráče Šopík vychytal - za náš tým šel Honza Krivčík, který proměnil 2:3. 4 série - domácí proměňují penaltu - za náš tým šel Honza Mencl, kterého domácí brankař vychtal 3:3. 5 série - domácí hráč proměnil - za náš tým vyrovnal Jenda Ksandr st. 4:4. 6 série - dmácí proměňují - za náš tým šel Honza Švorc, kterému domácí brankař se štěstím chytil (jeho střela po zemi se o drn zvedla na ruku padajícího gólmana) 5:4 A tak si domácí hráči připisují bod navíc.