Javornice B : Kostel. Lhota B 1 : 0
Lípa B : Opočno B 1 : 0
Voděrady B : Labuť RK 0 : 4

Průběh zápasu:

Na předposlední velmi důležitý zápas v základní části jsme zajížděli do Čermné, ale bohužel jsme se na zápas dostavili přesně v jedenácti hráčích a tak se sestavou problém nebyl. Náš tým od začátku hrál na výbornou defenzívu. Domácí sice drželi míč častěji na svých kopačkách, ale naši branku ohrozili až v 15. min., kdy střelu domácího útočníka vyrážel Šopík. Ve 34. min. fauloval před vápnem Honza Ksandr ml. a dostal žlutou kartu. Domácí z přímého kopu trefili tyč. Ve 37. min. měl velkou šanci po centru Tamáše Jarda Novotný st., ale bohužel jeho střela v brance neskončila. Poločast tedy 0:0.

Druhá půle začala dvěma šancemi domácího útočníka, kterého vychytal výborně hrající Šopík. V 53. min. utekl domácí hráč naší obraně a prostřelil Šopíka 1:0. Od inkasované branky začal náš tým hrát aktivněji, ale bohužel v 62. min. byl po druhé žluté za nesportovní chování vyloučen Honza Ksandr ml. Přesilovku domácí využili v 70. min., kdy zvýšili na 2:0. V 75. min. jsme ikasovali třetí branku 3:0. Malou jiskřičku naděje vykřesal v 82. min. nejstarší hráč v našem týmu Honza Mencl, který využil centru od Martinka, položil si golmana a do prázdné brány vstřelil svou první branku v Olešnickém dresu 3:1. V 85. min. fauloval na žlutou kartu před vápnem Petr Dohnanský, domácí střelu z přímého kopu vyrazil Šopík na tyč a mimo bránu. V 90. min. jsme inkasovali čtvrtou branku, podle všeho ze zřejmého offsidu, což se nelíbilo našemu brankaři a za "odměnu" dostal žlutou kartu.Konečný stav 4:1.