Javornice B : Voděrady B 2 : 0
Čermná : Labuť RK 1 : 4
Kostel. Lhota B : Opočno B 1 : 2

Průběh zápasu:

První utkání v nové sezóně jsme přeskupili jednotlivé řady. A bylo to znát. Do týmu přišel nový hráč Michal Štainer ze Sněžného a byl to on, kdo ve 3. min. rozvlnil síť hostující branky, když do branky dorazil odraženou střelu od břevna jenž na bránu vyslal Karel Kupka 1:0. V 17. min. zahrávali hosté přímý kop, který Mencl vyrazil před sebe a následná dorážka letěla nad naší branku. Ve 25. min. našel přesnou přihrávkou Luboš Roller Emila Tamáše, ale ten si na vápně špatně míč zpracoval a střela letěla nad. Ve 38. min. si spolupráci zopakovali, ale tentokráte se Emil Tamáš zapsal mezi střelce 2:0. Ve 44. min. nastřelil Honza Ježek tyč. Poločas skončil 2:0.

Ve druhé půli ohrozili hosté naší branku hned ve 47. min., kdy nastřelili tyč. V 57. min. opět Mencl vychytal přímý kop hostí. V 72. min. vystřídal Honzu Ježka Jarda Novotný st. V 81. min. vystřídal Michala Štainera Jirka Čtvrtečka. V 85. min. nastřelil břevno hostující branky Karel Kupka. Utkání skončilo tak naší výhrou 2:0. Zdá se, že minulá sezóna byla zapomenuta ;-) Utkání sledovalo 80 diváků.