Labuť RK : Kostel. Lhota B 5 : 0
Voděrady B : Čermná 3 : 2
Lípa B : Javornice B 1 : 4

Průběh zápasu:

Utkání, které jsme sehráli v Opočně pískal nám neoblíbený a proti nám zaujatý rozhodčí Valášek. A od začátku nám to dával znát. V 19. min. dostal žlutou kartu náš kapitán Švorc, ale nikdo neví za co. Ve 22. min. dostal žlutou kartu za nesportovní chování Ksandr Jan ml. Ve 26. min. propadl míč mezi naše stopery a domácí se ujali vedení 1:0. Ve 30. min. dostal žlutou kartu za nesportovní chování Petr Dohnanský. Ve 38. min. zatáhl míč po lajně Švorc a přihrál ho před branku na úplně volného Jendu Ksandra st., který si vychutnal brankaře 1:1. Ve 39. min. byl ve vápně faulován Emil Tamáš, rozhodčí nařídil pokutový kop, který Karel Kupka s přehledem proměnil 1:2. Už to vypadalo, že do kabin půjdeme s výhrou 1:2, ale bohužel ve 44. min. zahrávala naše obrana offside systém, ale za obranou se zapoměl Jarda Novotný ml. a tak se domácí hráč řítil na Mencla sám a dokázal ho prostřelit na poločasových 2:2.

Druhá půle byla vyrovnaná, jen rozhodčí neuděloval domácím hráčům za fauly ze zadu karty. Za to našim hráčů karty rozdával jak na běžícím páse. V 59. min. sebral Honza Švorc čistě míč domácímu hráči, který upadl přes balón. Rozhodčí našemu kapitánu ukázal druhou žlutou v zápase, následovala červená a náš kapitán tak musel předčasně do sprch. V 66. min. vystřídal Jirku Čtvrtečku Jarda Novotný st. Náš tým se zatáhl a docela obstojně v deseti přerušoval útoky domácích. V 71. min. dostal žlutou kartu za faul Petr Jirásek. V 80. min. domácí nakopli míč k lajně u kterého byl nejdříve náš gólman Mencl, míč chtěl zakopnout co nejdále, aby se stihl vrátit do branky. Bohužel míč netrefil ideálně a od pletiva co bylo u hřiště se míč vrátil zpět. Nakopl ho tedy znovu a míč letěl už dál. Za toto zakopnutí dostal žlutou kartu. Vracel se do brány a na žlutou kartu řekl hlavnímu "to sis pomohl" a za tento výrok dostal okamžitě červenou kartu!!! Už bylo jasné že budeme dohrávat v 9 hráčích a do konce zbývalo ještě dlouhých deset minut. Na vyloučení jsme museli reagovat střídáním, ze hřiště odstoupil Michal Štainer, místo něj naskočil druhý brankař Radek Šopík. I v devíti se náš tým úspěšně bráníl nákopům domácích. V 86. min. vystřídal Petra Dohnanského Radek Cejnar. Rozhodčí nastavil 3 minuty a právě ve třetí minutě nastavení po rohu domácích chytil skokem po míči Šopík míč do náruče v malém vápně a domácí hráč kopačkou zajel do jeho hlavy kde mu způsobil tržnou ránu! Ani tento zákrok rozhodčí neposoudil jako "žlutý". Po ošetření rozhodčí zápas ukončil a následoval penaltový roztřel o bod navíc. Po losu začali kopat domácí. 1 série - domácí proměnili (Šopík vystihl směr, bohužel domácí vstřlili branku) - za náš tým šel Karel Kupka, který již druhou penaltou překonal domácího gólmana 1:1 . 2 série - domácí se opět trefili, i tentokráte Šopík vystihl směr - za náš tým šel Jarda Novotný ml, který s pomocí tyče vstřelil branku 2:2. 3 série - domácí opět skórují - za náš tým šel Emil Tamáš, ale domácí brankař jeho střelu chytil 3:2. 4 série - domácí dávají čtvrtou penaltu - za náš tým snižuje Jenda Ksandr na 4:3. 5 série - domácí hráč prostřelil pod rukou padajícího Šopíka na konečných 5:3. A tak si domácí hráči připisují bod navíc.