Čermná : Lípa B 3 : 1
Kostel. Lhota B : Voděrady B 0 : 1
Opočno B : Labuť RK 0 : 5

Průběh zápasu:

Do třetího zápasu podzimní části jsme vstupovali jako neporažení a případnou výhrou by jsme získali stejný počet bodů jako za celou loňskou sezónu. Utkání začalo našim náporem i přes to, že nám chyběli dva vyloučení hráči z minulého kola. Ve 20. min. se do šance dostal Jarda Novotný st., když byl první u odražené střely Karla Kupky. Ve 25. min. střílel jen těsně nad bránu hostí Luboš Roller. Ve 29. min. tečoval střelu Jendy Ksandra st. hostující obránce na tyč, z následného protiútoku i hosté nastřelili tyč. Ve 30. min. dostal žlutou kartu za faul Jarda Novotný ml. Ve 37. min. byl ve vápně faulován Karel Kupka, rozhodčí nařídil pokutový kop, kterého se ujal sám faulovaný Karel Kupka, který s přehledem proměnil 1:0. Ve 39. min. musel být střídán pro zranění Jirka Čtvrtečka, místo něj naskočil Radek Cejnar. Ve 41. min. odpískal rozhodčí také penaltu proti našemu celku, kterou hosté proměnili 1:1. Poločas skončil tak 1:1.

Před druhým poločasem se muselo znovu nalajnovat hřiště, neboť déšť přes přestávku smazal všechny čáry. V utkání jsme byli lepším celkem kombinujícím po zemi. Hosté pouze nakopávali balóny na útočníky. V 65. min. nastřelil břevno Emil Tamáš. V 75. min. dostal žlutou kartu za nesportovní chování Emil Tamáš. V 80. min. zahrával přímý volný kop Honza Ksandr ml. a střelou okolo zdi ze 30 metrů dokázal poslat náš tým do zaslouženého vedení 2:1. V 89. min. vystřídal Luboše Rollera Radek Šopík. V poslední minutě zápasu prošel Jenda Ksandr st. přes tři protihráče a střelou na vzdálenější tyč skóroval na konečných 3:1. Náš tým se touto výhrou posunul na druhé místo tabulky! Utkání sledovalo 80 diváků.