Voděrady B : Opočno B 0 : 2
Lípa B : Kostel. Lhota B 3 : 1
Javornice B : Čermná 1 : 1 pen. 2:3

Průběh zápasu:

V tomto utkání se utkal první tým s druhým tabulky IV. třídy. A byli to domácí, kteří mohli jít do vedení již v 6. min., kdy ve vápně fauloval Petr Jirásek. Za faul dostal žlutou kartu a rozhodčí nařídil pokutový kop, který domácí hráč trefil pouze do tyče, od které se míč odrazil do autu. Ve 26. min. se domácí přeci jen dočkali 1:0. Ve 32. min. dostal žlutou kartu za nesportovní chování Honza Ksandr. Ve 39. min. mohlo být vyrovnáno. Emil Tamáš se sám řítil na gólmana domácích, ale bohužel vystihl jeho střelu a míč do branky nedoputoval. Poločas tedy 1:0.

Vstup do druhé půle se nám nevydařil. Již ve 47. min. domácí zvyšují na 2:0. V 57. min. se domácí ujali již tříbrankového vedení 3:0. V 59. min. musel vystřídat Honzu Ksandra ml. pro zranění Honza Ježek. V 67. min. domácí vstřelili další branku 4:0. V 75. min. vystřídal Jendu Ksandra Radek Cejnar. V poslední minutě zápasu dali domácí výsledku konečnou podobu 5:0. Náš tým se tak touto prohrou spadnul ze druhé příčky na čtvrtou.