Kostel. Lhota B : Javornice B 1 : 2
Opočno B : Lípa B 2 : 0
Labuť RK : Voděrady B 3 : 2

Průběh zápasu:

Třetí domácí zápas jsme na svém hřišti přivítali hosty z Čermné, kteří nám tu na jaře "nadělili" osmičku. Utkání ale začalo naštěstí úplně jinak, i když rozhodčí málem uznal branku hostí, když míč letěl vedle naší brány a rozvlnil síť za brankou. Po úvodní čtvrthodince vzájemného oťukávání, kdy se hrálo především uprostřed hřiště, se v 19. min. podařila našim hráčům velmi pěkná kombinace. Přetažený centr Luboše Rollera doletěl na hlavu Davida Martinka, který vracel míč před branku na Honzu Ježka, ten přihrál na volného Honzu Švorce který rozvlnil síť hostující branky 1:0. Ve 28. min. dostal žlutou kartu za hru rukou Honza Ježek. Ve 35. min. měl obrovskou šanci zvýšit skóre opět Švorc, ale jeho střela levačkou skončila v náruči gólmana. Do konce poločasu zbývalo jen pár vteřin, když se podařilo hostům vyrovnat na poločasových 1:1.

Druhý poločas jsme mohli jít brzy do vedení, když ve 47. min. se ve velké šanci ocitl Martinek. Prakticky z protiútoku vychytal Radek Šopík útočníka hostí, který se řítil sám na bránu. To samé a se stejným výsledkem se opakovalo ve 49. min. a v minutě 50., to ale útočník hostí přestřelil. V 60. min. vystřídal Honzu Ježka Honza Krivčík. V 75. min. vystřídal Radka Cejnara Petr Jirásek. V 81. min. se při souboji o míč zranil Petr Jirásek, na lavičce však bohužel nebyl další hráč přestrojen, i když byl na soupisce, musel náš tým dohrávat o 10. V 83. min. se útočník hostí prokličkoval z rohu velkého vápna až na úroveň penalty, odkud prostřelil Šopíka 1:2. Vše jsme vrhli do útoku, ale vyrovnání se nám ani přes 3 minutové nastavení nepodařilo. Utkání sledovalo 80 diváků.