Lípa B : Labuť RK 0 : 2
Javornice B : Opočno B 3 : 2
Čermná : Kostel. Lhota B 2 : 1

Průběh zápasu:

Utkání ve Voděradech nám vyšlo na výbornou! V 8. min. vyslal Jenda Ksandr do samostatného úniku Honzu Švorce, který svoje sólo proměnil 0:1. Domácí tato branka viditelně zaskočila a tak se nezmohli na nic jiného než dlouhé nákopy za obranu, kde úřadoval Honza Mencl. Ve 22. min. byl ve vápně faulován Karel Kupka, rozhodčí místo ponechání výhody (jelikož míč Honza Švorc uklidil do branky domácích) odpískal pokutový kop. K tomu se postavil již tradiční exekutor Karel Kupka, který s přehledem proměnil 0:2. Ve 25. min. se domácí osmělili a hned z toho bylo rušno před naší brankou. Mencl vyběhl aby přerušil útok domácích, ale jeho odkop zachytil hráč domácích, který hned střílel na naší prázdnou branku, kam ale zaběhl Petr Dohnanský a hlavou vyhlavičkoval skoro jistý gól. Ve 40. min. domácí obraně utekl Emil Tamáš, jeho střelu brankař odrazil před volného Davida Martinka, který potřetí rozvlnil síť domácích, poločas tak skončil 0:3

Do druhé půle musel pro zranění zad vystřídat Karel Kupka a nachlazený Luboš Roller. Místo nich nastoupili Michal Štainer a Jarda Novotný st., ten se ale nestihl o přestávce ustrojit a nastoupil až ve 48. min. Bohužel minutu před tím se podařilo domácím snížit na 1:3, právě po naší pravé straně. V 51. min. dostal žlutou kartu za faul Honza Krivčík. V 65. min. dostal žlutou kartu za nesportovní chování David Martinek. V 68. min. zahrávali domácí roh, ale odražený míč na střelu z velkého vápna se domácímu hráči vůbec nepovedl a míč letěl směrem k polovině hřiště do autu. Na to reagovali Jenda Ksandr, který dlouhým autem poslal do brejku Honzu Švorce pro kterého nebyl problém zvýšit na 1:4. V 83. min. vystřídal Davida Martínka Radek Šopík. V 88. min. mohl zvýšit na 1:5 Emil Tamáš, ale jeho sólo vychytal brankař domácích. Konečné skóre 1:4 a náš tým si připisuje již desátý bod a alespoň trochu tak odčinil minulou prohru na domácím hřišti.