Novotný

Nýč

Martinek

Dušánek(60.Fojtík)

Při současném postavení našeho mužstva v tabulce nešlo o nic jiného, nežli nastřílet soupeři co nejvíce branek. To je nutnost v boji o přední umístění v soutěži, v utkání s mužstvem z konce tabulky. Je ovšem pravda, že v minulosti jsme s mužstvem Rokytnice sehrály (a to byli také beznadějně na konci tabulky) infarktové zápasy. To se tentokrát nekonalo. Z počátku jsme vyčkávali co soupeř předvede, brzy jsme však poznali, že útočníci domácích sice běhají jak o závod, ale veliké nebezpečí od nich nehrozí. Za to s našimi křídly měli zadáci domácích plno starostí a bylo otázkou času, kdy začnou dělat chyby. První branku jsme dali ze standardní situace, po kopu z rohu. Martinek odcentroval a Dušánek hlavou vsítil náš první gól 0:1. Běžela 15. min. Ve 25. min. přihrál Duchatsch Martinkovi a ten v sólovém nájezdu z rohu malého vápna vystřelil přesně do náruče brankáře. Ve 37. min. rozehrál míč velice zle domácí brankář, Dušánek se ho zmocnil a rozehrál na Martinka ten zvyšuje naše vedení na 0:2. Soupeř měl v prvním poločase několik náznaků o pokusy ohrozit naši branku, ale hráči měli velice špatnou mušku a tak prakticky naši branku neohrozili. Začátek druhého poločasu vypadal jakoby domácí chtěli vývoj utkání otočit. Již v 5. min. jsme registrovali tři střelecké pokusy (všechny mířili těsně nad), ale potom se naši hráči probrali a najednou se hrálo pouze na jednu branku, na soupeřovu. Signál k tomu dal Dušánek, jehož bombu k pravé tyči brankář zázračně vyškrábl na roh.V 19. min. jsme rozehrávali přímý kop asi z 25ti metrů. Míč si postavil Duchatsch a jeho prudká rána jen o vlas minula levou tyč. Z následujícího rozehrání od branky jsme dali další gól. Stoper se tak dlouho díval, komu má míč přihrát, až mu ho velice snadno sebral Martinek, obešel i bezmocného brankaře a do prázdné branky upravil na 0:3. Poté následovala  řada nájezdů na branku, ale bohužel naše střely nebo rozehrávky byly příliš zbrklé. Na další branku jsme čekali až do 35. min. kdy po kopu z rohu hlavičkoval Bachura a vymetl levý horní roh branky 0:4. Ve 37. minutě vnikl do vápna Novotný a jeho střela skončila na břevnu. Ve 40. min. Martinek z malého vápna přestřelil (ale byl při tom tvrdě atakován obráncem). To je jenom malý výčet šancí, které naši hráči ve druhém poločase měli. Naši útočníci (ale i ostatní hráči) doslova uběhali soupeře, který může děkovat pouze naší slabé koncovce za přijatelný výsledek

Rozhodčí : Škobis z Opočna, karty: žlutá Nýč                                                                                                                                MC