Novotný

Martinek(46.Moláček)

Stonjek

Dušánek(55.Fojtík)

První prohra na domácím hřišti (i v celé soutěži) v letošním ročníku je podle výsledku dosti krutá. Ale ten kdo viděl utkání na vlastní oči má jiný názor, mohlo to být ještě výraznější. Začátek zápasu tomu neodpovídal. V prvních deseti minutách tlačili naši hráči a byli to oni, kdo mohl skórovat. ale zcela volný Duchatsch asi z 10t metrů špičkou poslal míč mimo branku. To bylo asi vše čím jsme v prvním poločase ohrozili soupeřovu branku. Potom zcela ovládl hru soupeř. Když ve 22. min. zásluhou důrazu v osobních soubojích (na jaký jsme až do tohoto utkání nenarazili) získal útočník hostí míč, rozehrál před branku a hosté se ujali vedení 0:1, nebylo diváka, který by věřil ve zvrat. Na naši branku se valil jeden útok za druhým a jenom díky tomu, že střely míjely těsně naši branku, jsme odolávali. Ve 30. min. zabránil Mencl dalšímu gólu z přímého kopu asi ze 20 metrů. Střela na kterou si vyběhl náhle prudce změnila směr a jenom reflexivně ji vyrazil rukou. Naše přetížená obrana vůbec neměla čas nějak podporovat naše záložníky při zakládání útočných akcí a proto většina akcí končila již v zárodku. Důrazný a rychlý soupeř vyhrával jeden souboj za druhým a pomalu naleptával psychiku našich hráčů. Do druhého poločasu nastoupili naši hráči s odhodláním pokusit se "nějak" vstřelit branku a trochu vzít vítr z plachet soupeře. Ale zůstalo jen u přání. Vojáci nasadili takové tempo, kterému naši stačili tak 10 min. a potom již byla otázka času, kdy se začnou prosazovat střelecky. V 60. min. vstřelili branku na 0:2 a to již věděli i hráči, že na tohoto soupeře prostě nemáme. Z naší strany měl možnost Stonjek, ale jeho střel těsně minula tyč, Nýč jehož střelu k tyči brankář vyrazil. Tyto naše pokusy však  byly za celý poločas jediné. V 70. min.pravý křídelník obešel asi čtyři naše hráče a podél bezmocného Mencla skóroval na 0:3. Naši se snažili, každý podal svůj obvyklý výkon, lae tentokrát vyučoval soupeř. Bezvadné zpracování míče, přihrávku, kličku a především bleskový start na míč, to uměl každý hráč soupeře. I přes tuto porážku naše mužstvo udrželo první místo v tabulce.

Rozhodčí : ?????                                                                                                                                              MC