Novotný

Krahulec

Kara

Fojtík

K tomuto utkání jsme odjížděli s určitými obavami, neboť marodka a voj. cvičení nám ztenčila kádr mužstva na minimum. Do začátku jsme vstupovali s tím, že zhustíme obranu a dál podle toho, jak se bude utkání vyvíjet. Ovšem začátek byl šok. Po našem rozehrání následovala přihrávka zpět, kterou nikdo z naší obrany (Moláček, Bachura) nedokázal převzít, toho využil rozběhnutý útočník domácích a s přehledem vstřelil branku. Od začátku utkání uběhlo 15 vteřin a my jsme prohrávali 1:0. Po tomto šokujícím úvodu se však hra po většinu utkání odehrávala ve středu hřiště. Soupeř se sice snažil vsítit druhou branku, ale naše obrana si již dávala pozor a do nějaké vážné šance ho již nepustila. Z naší strany stojí za zmínku jediná akce. Po Martinkově trestném kopu vystřelil Dušánek z voleje, ale přímo do brankáře. Ve druhém poločase nás soupeř trochu přitlačil, z čehož vytěžil, naštěstí pro nás pouze několik rohových kopů. Dvakrát u naší branky blýsklo. Poprvé, když po střele levého křídla zazvonila pravá tyč a podruhé, když ten samý hráč z malého vápna prudkým volejem přestřelil. Kdyby jsme inkasovali, hra by asi dostala jiný spád. Ale ona ho dostala stejně. Protože od té chvíle jsme o poznání více útočili a výsledkem byl nádherný gól Kary, který prudkou ranou ze 16 metrů srovnal skóre na 1:1. To běžela 75. minuta. Po této brance jsme hru přenesli k šestnáctce soupeře, kde poměrně jistí obránci začali dělat chyby. Po jedné z nich, když po odcentrovaném míči nikdo z obránců ani brankář nešli, doťukl opět Kara hlavou míč do branky. Tím upravil skóre zápasu na konečných 1:2 . Do konce utkání zbývalo asi 5 minut a soupeř se již na nic nezmohl.

Rozhodčí : ?????                                                                                                                                              MC