Novotný

Martinek

Stonjek

Dušánek(46.Pospíšil)

Před začátkem prvního zápasu jara jsme předpokládali, že soupeř bude aktivní, ale to co se dělo hned od počátku, to nečekal asi nikdo. Od první minuty následoval jeden útok za druhým a naše obrana nevěděla kam dřív skočit. Bylo to pouze otázkou času, kdy začne Mencl lovit míče ze své branky. Poprvé již v 9. min., kdy hráč domácích nikým neatakován šel středem sám na branku, podél bezmocného Mencla - 1:0. Ovšem to již byl soupeř zastřílený, neboť do té doby 3x střílel na branku. Druhý gól padl z penalty, podle diváků velice přísně písknuté, neboť Mencl zlikvidoval šanci útočníka domácích, ale ten nafilmoval pád přes jeho ruky 2:0. V době drtivého tlaku domácích jsme měli šanci na snížení, ale Martinek netrefil hlavou branku, která po špatném vyběhnutí brankáře byla prázdná. Ve 33. min. jsme dostali třetí branku a byl rozhodnuto. Skóre v tomto poločase mohlo být horší, ale Mencl v naší brance dvě gólové střely vyrazil a mnoho šancí zmařil včasným vyběhnutím. Ve druhém poločase soupeř slevil a utkání bylo vyrovnanější. Měli jsme dvě šance, jednu zmařil rozhodčí když odpískal ofsajd a Martinek běžel sám na branku (ofsajd nebyl alespoň o 2m). Tu druhou měl Novotný, když sám před brankářem volil přihrávku z malého vápna (na nikoho), místo střely.

Rozhodčí : ????,žlutá karta Martinek                                                                                                          MC