Novotný

Krahulec

Kara

Fojtík(46.Martínek2)

Po vítězném vstupu v minulém kole do jarní části okresní soutěže, jsme nastupovali na hřiště s určitým sebevědomím. Ale domácí jakoby si toho snad nevšimlo. S větrem v zádech začali s takovým elánem, že nám z toho z počátku mnoho nedovolili. Zřejmě chtěli vrátit porážku z podzimní části na našem hřišti, kde prohráli 3:2. Ovšem naši hráči velice pozorně, po zkušenostech z minulého kola, veškerou snahu domácích po úspěšném zakončení mařili. Trochu nám to hrálo do noty, že střely útočníků končili daleko za brankou a tím se vlastně soupeř vyváděl z tempa. Nebezpečí pro naši branku (jediné vážné za celý poločas) hrozilo po rohovém kopu, kdy hlavička skončila asi metr vedle pravé tyče. Z naší strany se před brankou soupeře blýsklo pouze jednou. Zato ale pořádně. To když Martinek1, sám před brankářem, tohoto tvrdou střelou pouze nastřelil. Ve druhém poločase jsme hráli s podporou větru my a bylo to znát. Podstatně častěji se hrálo před brankou soupeře a najednou bylo po jistotě obránců, kteří mnoho míčů bezhlavě odkopávali. Toho jsme dokonale využili v 60. min.kdy Kara hlavou přiťukl Novotnému, který úplně sám na penaltě, nekompromisně prostřelil brankáře a vedli jsme 0:1. Další šanci měl opět Martinek1, který šel sám na branku, ale místo střeli volil kličku a bylo po šanci. V závěru se domácí snažili dlouhými pasy rozvrátit naši obranu, ale ta hrála o poznání klidněji než útočníci a utkání jsme i přes závěrečný tlak domácích dovedli do vítězného konce. Tímto výsledkem jsme se dostali v tabulce před tohoto soupeře, který byl po podzimní části na druhém místě.

Rozhodčí : Malý                                                                                                                                              MC