Novotný

Krahulec

Stonjek

Martinek(69.Pospíšil)

Od počátku mělo utkání tempo a to zásluhou našich hráčů. Domácí omlazené mužstvo bylo zatlačeno do defenzívy a naši hráči s chutí stříleli. Bylo to otázkou času, kdy začnou padat branky. První vstřelil Krahulec po nahrávce Novotného již v 8. min. 0:1. Již v 11. min. byl stav 0:2, když Duchatschův roh skončil přímo v brance. V těchto chvílích naši hráči předváděli pohledný fotbal a téměř každá akce mohla skončit brankou, bylo vidět, že hrají s chutí. V 17. min. domácí vystřídali zraněného brankaře a než se stačil rozkoukat již lovil míč ze sítě, v té minutě kdy nastoupil. Ksandr vhazoval míč z autu, ten se dostal k Duchatschovi a jeho střelu zastavila až síť 0:3. Poté se náš brankostroj na řadu minut zastavil, ale to neznamená, že naši hráči přestali hrát. Naopak, útok za útokem se valil na branku domácích, ale buď chyběla muška nebo stál v cestě brankář. Zejména vynikl při střele Novotného kdy jeho bombu asi z deseti metrů k tyči vyrazil na roh. Na další branku jsme čekali až do 45. minuty. Duchatsch odkopl míč od našeho vápna na Stonjeka na půlku a ten v sólovém úniku obstřelil bezmocného brankaře 0:4. Druhý poločas již nebyl tak pěkný, naši hráči se již tak lehce nepronikali do pokutového území, spíše to byl boj. Přesto jsme zvýšili náskok na 5:0. Stonjek pronikl k brankové čáře a tam byl sražen. Nařízený pokutový kop s přehledem sám proměnil. Soupeř se postupně stále častěji dostával na dostřel  před naši branku, ale vyloženou šanci si nevytvořil a proto nemohl překonat takového brankaře, jako je Mencl. Byli to naopak naši, kdo si vytvářel šance, ale k naší lítosti již branky nedávali, i když několikrát míč těsně míjel tyč. Několikrát nás zastavil necitlivě rozhodčí, když místo aby nechal výhodu odpískal faul, jednou ve vyložené šanci (pískal poprvé, tak mu to odpustíme).

Rozhodčí : ????,                                                                                                                                                                            MC