Novotný

Pospíši(86.Lantal)

Stonjek

Martinek

Ve třetím jarním kole se naši hráči poprvé představili před domácím publikem. A začali pěkně z ostra. Po sérii čtyř rohových kopů se nevídanou bombou trefil (asi ze 14ti metrů) Kočnar pod břevno, brankář nestačil ani zvednout ruce, 1:0 ve 4. min. Z našich hráčů spadla nervozita a měli zřetelnou převahu, soupeř se v následujících minutách dostával na naši půli jen sporadicky. Ve 27. min. se dostal na dostřel soupeřovi branky Ksandr a jeho střela jen o pár centimetrů minula pravou tyč. Vše si vynahradil ve 28. min., když po přihrávce Duchatsche prošel až před brankáře a s přehledem poslal míč do opačného kouta branky, než vybíhal brankář 2:0. Vše se zdálo být jasné. Ale ve 29. min. soupeř po ojedinělé akci snížil na 2:1, byla to první střela na naši branku, ale přesně do "šibenice". Mencl neměl nejmenší šanci. I nadále jsme měli jasně hru pod kontrolou, ale přišla 35. min. kdy naši obránci otáleli s odkopem v našem pokutovém území, k míči se dostal útočník hostí, následoval faul a penalta, druhá střela na naši branku a 2:2. Podle průběhu prvního poločasu to bylo kruté. Začátek druhé půle zvládli naši opět výborně. V 6. min. po takové nepřehledné situaci v pokutovém území hostí doklepl míč za brankovou čáru Stonjek (sice jen asi 20cm), a opět jsme vedli 3:2. Z vedení jsme se radovali jen do 12. min. kdy unikl zcela volný křídelní útočník, nacentroval před branku, střela a bylo vyrovnáno na 3:3. V tu chvíli naše mužstvo přestalo jakoby existovat, iniciativu přebral soupeř a každá jeho akce byla pro diváky infarktová. Dostat gól, tak asi bylo rozhodnuto, ale naštěstí pro nás se soupeř věnoval tak útočení, že podcenil naše rychlé brejky, zejména po pravém křídle rychlý Pospíšil utekl obránci kdy chtěl. Naši útočníci neustále znervózňovali obránce hostí když dobíhali i zdánlivě ztracené míče natolik, že ti začali dělat chyby a jedné z nich využil Martinek ve 34. min. a pošpatně zahraném kopu stopera přehodil vybíhajícího brankáře a opět jsme vedli 4:3. Ve 37. min. utekl Pospíšil obránci, který ho nezastavil ani rukama, od brankové čáry odcentroval před branku a Stonjek spálil největší šanci utkání, když nikým neatakován hlavičkoval ze 4 metrů nad. Ve 41. min. si situaci ze 34. min. zopakoval Martinek, ale tentokrát přehodil jak brankaře, tak branku (těsně). Vítězství bylo naprosto zasloužené i když soupeř ovládl hru asi na 20 minut v druhé půli.

Rozhodčí : Jarolím                                                                                                                                                                   MC