Novotný

Krahulec(75.Fojtík)

Kara

Nýč

Naše první jarní utkání na domácím hřišti si jistě každý fanda představoval jako snadnou záležitost, vzhledem k výsledkům, které naše mužstvo dosáhlo v minulých kolech. Ani pohled na tabulku nenasvědčoval, že by naše mužstvo mělo mít nějaké problémy s posledním celkem okresní soutěže. Začátek utkání probíhal takříkajíc podle plánu. Naše mužstvo začalo s velikým elánem a soupeř se v prvních minutách jenom bránil. Chtěli jsme vstřelit co nejrychleji branku, ale i když jsme měli tolik šancí, nic jsme z nich nevytěžili. Naopak soupeř využil našeho nedorozumění po špatně zahrané malé domů (Šopík), nám vstřelil branku. Běžela 11. min. a soupeř vedl 0:1. Po tomto gólu, který nás trochu šokoval, ale nevzal nám elán, jsme se na dlouhé minuty usadili před brankou soupeře a ostřelovali ji ze všech pozic. Ve 23. min. jsme konečně rozjásali fanoušky, když tečovaná Dušánkova střela skončila v levém horním rohu branky. O čtyři minuty později zahrál jeden z obránců hostí v pokutovém území rukou, následovala penalta, kterou Dušánek s přehledem proměnil. Vedli jsme 2:1 a probíhala 27. min. Dál jsme pokračovali v tlaku, ale s přibývajícími minutami se začala na našich hráčích objevovat nepochopitelná nervozita, snad tím, že nedokázali z toho tlaku vstřelit branku. Ve druhém poločase se již taj často před branku soupeře nedostávali, neboť prudký vítr, který jsme měli v první půli  v zádech, nám nedovoloval tak přesné přihrávky na větší vzdálenost. Naopak soupeř toho využíval a tak naše obrana musela hrát více stažena. Po jednom takovém dlouhém pasu došlo v našem pokutovém území k závaru a střela útočníka hostí skončila na tyči a od ní v brance. Běžela 64. min. a bylo srovnáno na 2:2. Po této brance zavládlo v našem mužstvu zděšení, neboť tento výsledek se rovnal katastrofě. Závěr zápasu však naši hráči zvládli mistrovsky. Zlepšila se kombinace a výsledkem byla v 77. min. branka Nýče, jehož střelu k pravé tyči brankář pustil pod tělem do sítě 3:2. Pojistku na vítězství v tomto zápase dal Kara v 83. min., když obešel vše co mu stálo v cestě a do prázdné branky upravil na konečných 4:2. Toto utkání stálo naše hráče hodně nervů a je na nich, aby si vzali ponaučení, že žádné utkání není předem vyhrané.

Rozhodčí : Prančl                                                                                                                                              MC