Novotný

Pospíšil

Stonjek

Martinek

Další utkání na domácím hřišti se našim hráčům vůbec nepovedlo. To nebyl souboj mužstva, které bojuje o čelo tabulky s mužstvem z jejího konce, to vypadalo jako když hrají mužstva z dvou posledních příček. U soupeře nás to ani moc nepřekvapilo (vloni jsme vyhráli na jeho hřišti 6:1), ale nad výkonem našich hráčů kroutili hlavou všichni diváci. Jedinou přihrávku nedokázali zpracovat, tudíž nemohla následovat ani kloudná akce. Toho využil soupeř, ačkoliv to mělo být naše mužstvo, po většinu poločasu se hrálo na naši polovině. Ale nebezpečí pro naši branku z toho nehrozilo, neboť soupeř si nedokázal před brankou kloudně přihrát. Zatím co my jsme byli spíše v defenzívě, měli jsme šance dávat branky. Duchatsch vypálil asi ze 14 metrů, zcela volný, vysoko nad. Podobnou šanci, ale z 11 metrů měl Krahulec, ale ovšem jeho střela po zemi minula branku. Velikou šanci měl Stonjek, sám před brankářem nedosáhl na míč, přímo z autového vhazování. Již to vypadalo, že poločas skončí 0:0, když do pokutového území vnikl Novotný, byl ze zadu sražen, ale obránce odkopl míč před branku. Kde ale již čekal zcela volný Pospíšil a v střelil tolik očekávaný gól 1:0. Ve druhém poločase jsme očekávali alespoň obvyklý výkon našich, ale ti pokračovali tak jak zápas začali, tzn. velice slabě. Dokonce jsme se obávali o výsledek, zejména po akci soupeře kdy naše obrana, která již neměla tolik práce jako před přestávkou, zaváhala a v poslední chvíli zachránil naše čisté konto včasným vyběhnutím Mencl. Je faktem, že jsme soupeře tlačili před jeho branku, ale co je to platné, když naše hra v pokutovém území postrádala jakýkoliv smysl, přihrávky za hráče, nebo nezpracovatelné, nebo příliš prudké. Oba poločasy byly shodné pouze v jednom, v posledních vteřinách padly branky.V prvním ve 44. min., a ve druhém ho vstřelil Stonjek ve 45. min. Na tomto zápase nás potěšilo pouze vítězství a potom fakt, že přestalo pršet a celé utkání se hrálo za slunečního svitu.

Rozhodčí : ??                                                                                                                                                           MC