Novotný

Fojtík

Krahulec

Filip(20.Nýč)

Hned v úvodu utkání domácí mužstvo naznačilo, že by rádi získali oba body. Již v 10. min., když byl náš brankář překonán, zastavilo břevno střelu, kterou po dorážce útočník domácích nastřelil opět jenom do břevna. V 18. min. se domácí ujali vedení, velice slabou střelou, která však prošla přes tři hráče až do branky. Od tohoto okamžiku jsme malinko přidali, ale zhuštěnou obranou soupeře se naši útočníci nedázali vyrovnat. Měli jsme i přesto několik dobrých příležitostí, největší Dušánek, který prošel celou obranou, ale zamířil těsně vedle. Soupeř útočil převážně po křídlech, kde velice lehce pronikal a z toho vznikaly před naší brankou nebezpečné situace. Naštěstí pro nás bez gólového efektu. Do druhého poločasu jsme nastoupili s úmyslem, co nejrychleji skórovat a zvráti výsledek zápasu. Zmáčkli jsme soupeře k jeho šestnáctce, ale tak jako v prvním poločase jsme měli veliké problémy, jak dát branku. I v těchto fázích se domácí snažili útočit a zejména po pravém křídle se jim to dařilo skutečně bez problémů. Po jednom úniku, když křídlo nacentrovalo do vápna jsme mohli inkasovat po druhé. Jenom vynikajicí zákrok Mencla v brance nás zachránil od pohromy. Ve 24. min. jsme se konečně dočkali i my. Dušánek tvrdě vypálil asi ze16 metrů a jeho střelu zastavila až síť 1:1. Od tohoto okamžiku se již hrálo jednoznačně na jednu branku, na soupeřovu. O výsledku se rozhodlo ve 36. min., když Krahulec zužitkoval přihrávku of Fojtíka a patičkou vstřelil náš vítězný gól 1:2. Těsně před koncem mohl zvýšit Martinek1, ale jeh střela těsně minula tyč. Nás těší především vítěství, neboť ani v pátém utkání na hřišti soupeře jsme neprohráli.

Rozhodčí : Vilímek                                                                                                                                             MC