Novotný

Pospíšil

Stonjek

Martinek

Naši hráči pokračují ve vítězném tažení, tentokrát vyhráli se soupeřem, se kterým to nebylo nikdy jednoduché. V podzimní části jsme na domácím hřišti vyhráli 2:1, ale stálo to dost nervů. I tentokrát zápas probíhal v podobném duchu. Naši měli sice od počátku územní převahu i trochu smůly, neboť poměrně lehce pronikali do pokutového území, ale ty finální přihrávky. Potom přišla 8. minuta, soupeř kopal rohový kop, následovala nedůsledná hlavička Krahulce a domácí okamžitě trestali 1:0. Tuto chybu napravil hned v 11. min. po našem rohovém kopu, který přizdvihl Duchatsch a Krahulec tvrdou ranou vyrovnal na 1:1. Od tohoto momentu se hrálo převážně na polovině domácích, ale co je to platné, když naši hráči brankáře prakticky neohrozili. Vyložené šance jsme se dočkali ve 32. min., když Novotný úplně sám před brankou trefil pouze tyč. Odražený míč dorážel asi z 8 metrů Pospíšil, ale trefil na brankové čáře stojícího hráče, od kterého se míč dokoulel k Martinkovi a ten vystřelil vysoko nad, prostě smůla. Naši ale hráli dál a ve 36. min., opět po rohovém kopu, který opět přizdvihl Duchatsch, vypálil Stonjek nechytatelnou bombu pod břevno a vedli jsme 1:2. Tak skončil poločas. Ve druhém poločase jsme již tak často u branky domácích nepobývali, ale konečně naši hráči začali využívat rychlosti Pospíšila. Obránce domácích z něho byl doslova nešťastný, Pospíšil mu utekl jak chtěl (toho obránce nikdo nezajišťoval, ačkoliv největší nebezpečí pro domácí znamenali právě tyto Pospíšilovi úniky). V 68. min.přihrál Duchatsch právě Pospíšilovi, ten zasprintoval a zcela volný hravě překonal vybíhajícího brankáře a zvýšil naše vedení na 1:3. Ještě v téže minutě mohl soupeř snížit, ale střela asi ze 14 metrů těsně minula naši branku. V 73. min. navlas stejná situace jako v 68. min., Duchatsch posílá pas na Pospíšila, ten se lehce vzdálil svému hlídači (my bychom mu hodili ručník, tak byly tyto souboje jednoznačné) a opět lehce přehodil brankáře, ale míč, který směřuje do branky sleduje Stonjek a zvyšuje na 1:4. Soupeř jako by chtěl ještě vyhrát se najednou vzchopil a začal se dosti často objevovat před naší brankou a v 82. min. snížil po zmatku v našem pokutovém území na 2:4. Ve 46. min. když běžel Pospíšil sám na branku a již se chystal vystřelit, rozhodčí utkání ukončil. Naši vyhráli zcela zaslouženě i když se tradičně trápili v pokutovém území.

Rozhodčí : Kopecký                                                                                                                                                    MC