Novotný

Krahulec

Kara

Nýč

Začátek utkání vypadal tak jsme si představovali. Naši hráči si vynutili územní převahu a hned od počátku ohrožovali soupeřovu branku. V soupeřově pokutovém území bylo v těchto fázích zápasu hodně horko. Měli jsme několik velice dobrých možností skórovat, ale střely Dušánka, Novotného, Kary v síti nezkončily. Potom přišla serie trestných kopů na hranici šestnáctky a z jednoho z nich jsme se radovali. Kara tvrdě vypálil, brankář stačil pouze vyrazit podél branky a pro dobíhajícího Krahulce to již byla lahůdka dopravit míč do sítě 1:0.  Po tomto góle jakoby naši hráči ztratili koncentraci a hosté začali vyrovnávat hru. Až do konce poločasu se spíše bojovalo ve středu hřiště. Po změně stran již soupeř, proti loňsku silně posílen, ukázal, že jeho výsledky v jarních kolech nebyly náhodné. Naše obrana si ve druhém poločase zahrála víc jak v několika předcházejících zápasech dohromady. Ale útočníci spíše míče před bránu centrovali a s těmi si náš brankář lehce poradil. I když měl soupeř o trochu více ze hry, byli to naši hráči, kteří mohli utkání rozhodnout. Za sražení Novotného kopal Dušánek penaltu, ale tak slabě, že ji brankář stačil vyrazit. Ke konci po rohovém kop hlavičkoval Bachura těsně vedle pravé tyče. A tak jsme se vlastně o výsledek obávali celý druhý poločas. Náhodným divákům se může výsledek 1:0 na domácím hřišti, zvláště po výhře v Kvasinách 3:0, zdát slabý, ale byl to nejkvalitnější soupeř jarní části. Kéž bychom takový výsledek uhráli v příštím zápase v Týništi.

Rozhodčí : Prančl z Dobrušky                                                                                                                                    MC