Novotný

Nýč(70.Štěpánek)

Kara

Cejnar(46.Stonjek)

Do tohoto zápasu jsme nastupovali s úmyslem dokázat našim fanouškům, přestože jsme sestoupili, že fotbal hrát umíme. Dá se říci, přesto že jsme v poločase prohrávali o gól, tak jsme soupeře přehrávali. Jenom trochu toho fotbalového štěstí nám scházelo. J.Lukášek hlavou těsně nad břevno, Duchatsch bombou do tyče a těch střel které lízaly tyče, ty nikdo nepočítal. Vše jsme si vynahradili ve druhém poločase. V 49. min. Duchatsch z úhlu ostrou střelou vyrovnal na 1:1 a poté přišla na soupeře úplná smršť střel a z nich padaly i tolik kýžené góly. V 53. min. Novotný vnikl do vápna a lehkou střelou po zemi zvýšil na 2:1. A než se soupeř stačil rozkoukat už to bylo 3:1 a to běžela teprve 54. min., když se opět Duchatsch pěknou střelou zkóroval. V těchto momentech jsme hráli opravdu pohledný fotbal a od té chvíle diváci čekali kolik gólů ještě soupeřovi nastřílíme. V 75. min. opět Duchatsch na 4:1 a to po technické střele po zemi. Na závěr si nechali naši hráči fotbalovou lahůdku pro věrné diváky. Míč poletoval mezi našimi hráči prakticky na jeden dotek, hráče soupeře proměnili pouze v diváky a čekali kdy jim míč zase půjčíme, dočkali se, to když Moláček po této ukázkové akci doťukl míč do prázdné branky a dal tak na konečných 5:1. Po nahlédnutí do kroniky oddílu kopané jsme zjistili, že na vlastním hřišti při mistrovském utkání takové to vysoké vítězství jsme dosáhli vůbec poprvé. Na závěr lze říci, že vítězství bylo dílem celého kolektivu, který po dlouhé řadě zápasů se konečně dočkal vítězství.

Rozhodčí :  Knapek
Karty: žádná