Novotný

Fojtík(55.Ščudla)

Kara

Martínek2(80.Jirásek)

Po porážce v Týništi n. Orlicí 3:1 jsme v tomto utkání nutně potřebovali získat oba body, abychom si udrželi první místo v tabulce. Začátek nám vyšel přesně tak, jak jsme si přáli. Již ve 14. min. Kara přehlavičkoval brankaře a vedli jsme 0:1. V 19. min. tentýž hráč unikl obráncům a sám před brankářem nezadržitelně skóroval 0:2. V zápětí běžel na branku Martínek2 a jen o kousek minul, vypadalo to, že tento zápas bude snadnou záležitostí. Ale opak byl pravdou. Soupeřova první šance, ke které se dostal díky nedorozumění našich hráčů, snížil na 1:2. Od té chvíle začali v našem pokutovém území kralovat soupeřovi útočníci, (všichni tři takřka dvoumetroví, pozn. red.) a našim obráncům začalo být horko. Ale gól jsme nedostali po těchto závarech ve vápně, ale střelou z těžkého úhlu z hranice šestnáctky. A tak bylo ve 35. min. během pěti minut srovnáno na 2:2. Asi bylo pro další vývoj důležité, že jsme ve 38. min. opět vedli 2:3. Dušánek vyhrál hlavičkový souboj s brankářem a po třetí rozvlnil síť na správné straně. Ve druhém poločase jsme hráli opatrně, ale přesto jsme mohli zvýšit naše vedení, ale Kara hlavičkoval asi ze čtyř metrů pouze do břevna. V 16. min. vstřelil soupeř vyrovnávací branku z malého vápna hlavou a bylo vyrovnáno 3:3.  Po tomto gólu jsme už soupeře prakticky až do konce zápasu nepustili k našemu vápnu (až na vyjímky), ale my jsme sice stříleli, bohužel dosti nepřesně. Když jsme se již smiřovali s remízou, vstřelil Martinek1 z přímého kopu, asi z 18 metrů náš vítězný gól, běžela 43. min. Jenom pro informaci: mužstvo Zdelova až do zápasu s námi ztratilo v jarní části pouze tři body, za jednu remízu a jednu prohru, tak jako naše mužstvo.

Rozhodčí : Dostálek                                                                                                                                    MC