Novotný

Pospíšil

Stonjek

Martinek(75.Sedláček D.)

Utkání začalo přesně podle představ fanoušků i hráčů (našich). Již v 7. min. otevírá skóre Stonjek hlavičkou. V 9. min. již naši vedou 2:0, když druhou branku střílí opět Stonjek. Z hráčů spadla nervozita a mohli v klidu hrát fotbal, i když na kluzkém terénu se ne vždy dařila souhra. Na další banku si diváci museli počkat do 30. min., kdy po Pospíšilově střele zahrál obránce hostí rukou v pokutovém území a následovala penalta. To obránce neunesl nervově, pronesl nevhodný proslov k rozhodčímu a byl vyloučen. Následující pokutový kop proměnil Stonjek a vedli jsme 3:0. Poté se hrálo převážně před brankou hostí a očekávali se další branky. Na 4:0 zvýšil Duchatsch, po výborné kombinační akci, zblízka překonal bezmocného brankaře, ve 43. min. Úvod druhého poločasu zvládli naši hráči výborně. Ve 47. in. prošel Ksandr sólově přes tři protihráče až před brankáře a nezadržitelně skóroval 5:0. V 51. min. unikl Pospíšil a opět sám před brankářem nezaváhal a zvyšuje na 6:0. Totéž okoukal od spoluhráčů Novotný a podobný únik před osamoceného brankaře korunoval další brankou 7:0. Pokračovat tímto způsobem dále, tak by brzy nestačil náš ukatatel skóre (to bychom rádi oželeli). "Naštěstí" dali branku hosté, v 60.min. snížili na 7:1. Tímto gólem jakoby na kopačky našich fotbalistů sedla smůla. V následujících minutách předvedli festival neroměněných šancí. Stonjek třikrát, jednou nad a dvě mimo. Pospíšil jednou do brankáře, jednou mimo. Martinek tyč. A kapitola sama pro sebe - Duchatsch, sám před brankou netrefil míč. Branky jsme se dočkali až v 83. min. autorem byl Pospíšil 8:1. Další vyloženou možnost měl střídající Sedláček D., ale jeho hlavička z bezprostřední blískosti rozvlnila postraní síť. Je dobře, že si naši hráči nechali trochu střelného prachu na příští zápas. V utkání s VTJ Kostelec ho budou potřebovat jako sůl.

Rozhodčí : Vanta                                                                                          MC