Novotný

Pospíšil

Stonjek

Martinek

Začátek utkání - to byla smršť na branku soupeře. Kdyby jsme vedli v 10. min. tři - nula, byl by to přesný stav situace na hřišti. Ale bylo to trochu jinak. Již ve druhé min. běžel Martinek sám na brankaře, ale jeho střela minula těsně pravou tyč. Ve 4. min. unikl po křídle Pospíšil a jeho prudká střela asi ze 14 metrů se pouze odrazila od břevna. Potom následovala řada střel, které však zlikvidoval  brankář, nebo létaly těsně mimo. Další velkou možnost měl Novotný ve 14. min. jeho přízemní střela těsně minula levou tyč. V tuto chvíli si diváci říkali "jen aby nám tyhle šance nakonec nescházely", protože se soupeř začínal probouzet a najednou začal také útočit. Potom však přišla 24. min. kdy Novotný uvolnil ideálně před brankou Stonjeka a ten chladnokrevně sám před brankářem proměnil tuto šanci za gól 1:0. Ale soupeř se nevzdával a také zle ohrožoval naší branku, ale v té chvíli kraloval Mencl, který chytal bez chyb a jeho některé zákroky vyvolaly potlesk na otevřené scéně. Především jeho zásluhou nebyla ztečena naše branka. Jenomže my jsme měli šance vyložené a v obou figuroval Stonjek, bohužel již neproměněné. Ve 37. min. Stonjek opět sám před brankářem, ale tentokrát brankář reflexivně vyráží na roh. Ve 45. min. Pospíšil uniká po křídle, ideálně nahrává před branku kde obvykle číhá Stonjek, ale tentokrát se pro změnu netrefuje do míče. Druhý poločas probíhal zcela jinak. Od začátku útočil soupeř a my jsme se jenom bránili  sporadicky zaútočili. Již v 5. min. uniká hráč Krahulcovi a jeho tvrdá střela naštěstí pro nás končí pouze na tyči. Tyto úniky po křídlech byly v dalších minutách pro akce soupeře příznačné, neboť naši krajní obránci na své protihráče prostě neměli. Proto došlo ke střídání a tím bylo po únicích z levém křídle. Od těchto chvil si naše obrana mohla oddychnout. Soupeř to zkouší středem a tady je častokrát faulován. Po jednom přímém kopu ve 43. min. skvěle zachránil Mencl, prudkou ránu vyráží na roh. Toto byl poslední pokus soupeře zvrátit výsledek, neboť definitivní K.O. zasadil našemu protivníkovi ve 44. min. Novotný hlavičkou do prázdné branky po centru Stonjeka, který míč sebral brankáři prakticky z rukou 2:0. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, první jsme měli pod kontrolou my, druhý soupeř. V tomto zápase zřejmě rozhodl důraz hry obran ve vlastním pokutovém území. Zatímco naši hráči se do blízkosti brankaře s míčem dostali poměrně často, soupeři se to nepodařilo, až na úniky od rohu ani jednou.

Rozhodčí : Škobis z Opočna, karty žádné                                                                                                                                                 MC