Novotný

Martinek(75.Fojtík)

Stonjek

Dušánek

Hned od počátku naši hráči soupeři naznačili, kdo bude v tomto utkání pánem na hřišti. První šanci zápasu měl již ve 4. min. Dušánek, ale napoprvé netrefil branku. Vše napravil v 6. min, kdy znovu unikl po levé straně a tentokrát jeho střela skončila tam, kde ji vidíme nejraději, v soupeřově síti 1:0. Aby se našim hráčům hrálo klidněji, tak Stonjek po přihrávce od Novotného vstřelil v 10. min. svůj první gól v tomto zápase 2:0. Následoval veliký tlak, ale všechny akce byly vedeny po levé straně, naprosto stereotypně, což soupeři vyhovovalo, neboť stačilo bránit pouze jednu stranu. Přesto jsme vstřelili další branku, ale až ve 34. min. Střílel Stonjek, přihrával Dušánek 3:0. Poslední gól prvního poločasu dal Kočnar pěknou střelou přímo z voleje, 4:0. Začátek druhého poločasu? To musel být pro hráče doslova šok, protože fotbalová smršť je slabé slovo, proto co se na hřišti dělo. Ve 47. min. měl vyloženou šanci po přihrávce Dušánka Martinek, ale střílel těsně vedle. Ve 49. min. si několikrát vyměnili míč Dušánek s Duchatschem, až se ocitl Duchatsch sám před brankářem a tvrdou ranou pod břevno zvýšil naše vedení na 5:0. V 50. mi. se hostům po našem výpadku podařilo vstřelit svůj čestný gól 5:1. V 51. min. unikl Nýč po pravé straně, nahrál před branku a tam již Stonjek pohodlně skóroval 6:1. Potom naši hráči jako kdyby chtěli ukázat, že by to již mohlo stačit spálili dvě vyložené šance. V 54. min. Stonjek asi z 10ti metrů těsně mimo, v 57. min. Nýč také sám před brankářem, ale opět mimo. Vše napravil v 61. min. Dušánek, který po přihrávce Stonjeka upravil skóre na 7:1. V té samé minutě unikl po levém křídle Novotný, probil se před brankaře, ale jeho střelu brankář vyrazil. Poté si naši hráči vybrali oddechový čas, branku soupeře ohrožovali pouze střelami z dálky, ale soupeře i nadále drželi mimo dostřel naší branky. Ke konci zápasu opět udeřili. V 86. min. střílí Novotný po přihrávce Fojtíka další branku 8:1. V 88. min. si tito hráči role vyměnili a Fojtík vstřelil náš poslední gól tohoto utkání 9:1. Ještě v poslední minutě měl možnost opět Fojtík, ale tentokrát přestřelil. Naštěstí, neboť na našem ukazateli již pro vyšší výsledek nemáme čísla:)

Rozhodčí : Malý Josef, karty žádné                                                                                                                                                 MC