Martinek

Dušánek

Stonjek(34.Fojtík)

Nýč

K utkání naše mužstvo neodjíždělo s nijak velikým optimismem, neboť domácí si dokázali poradit na domácím hřišti s celkem VTJ Kostelec 3:2 (náš velký pronásledovatel). Podle elánu s jakým začali hráči pobíhat po úvodním hvizdu, to vypadalo, že si vítězství chtějí zopakovat. Ale narazila kosa na kámen. Našim hráčům trvalo deset minut, než se seznámili s velice špatným terénem, oťukli soupeře a pak to spustili. V 11. min. Dušánek ideálně uvolnil Martinka a ten sólový únik zakončil střelou po zemi podél bezmocně padajícího brankaře 0:1. Očekávali jsme zvýšený tlak domácích, ale těch jako by se to netýkalo. Sotva se dostali za půli, míč jim naši hráči sebrali a opět putoval před šestnáctku domácích. V 16. min. si domácí obránce tak dlouho pohrával s Dušánkem až mu míč nahrál a ten postupoval sám na branku. Takřka od brankové čáry vypálil a míč si našel skulinu u tyče 0:2. V následující minutě 17. nahrál na gól brankář Řehák. Povedl se mu, na jeho poměry nebývalý dlouhý výkop, až k šestnáctce, kde stoper v domnění, že to nějak dopadne, nechal míč míčem. No a ono to dopadlo. Stonjek míč doběhl a prudkou ranou k tyči skóroval 0:3. To už se domácí začali vztekat na obránce. Aby měli ještě větší vztek, o to se postaral opět levý obránce a opět v souboji s Dušánkem a opět v souboji s ním míč ztratil. No a naši si v tomto zápase uměli s chybami poradit. Dušánek nahrál před branku a Stonjek nekompromisní střelou k tyči opět rozvlnil síť 0:4. V těchto chvílích se domácí nezmohli ke kloudnější akci, ale to našim hráčům vůbec nevadilo, naopak hráli naplno jako kdyby prohrávali na domácím hřišti 1:0. Ve 25. min. rozehrál bleskově trestný kop Duchatsch do uličky na Dušánka, ten si před brankou položil brankáře a jeho střelu zadržela až síť 0:5. Ve 28. minutě jsme dovolili soupeři, po menším zaváhání Řeháka snížit na 1:5. Bylo to částečně také kvůli divákům, kteří již začali mít potíže se srdcem, aby se jim ulevilo. Ve 36. min. jsme vstřelili další gól, Nýč kolmo na Duchatsche a ten k tyči umístil svoji tvrdou ránu 1:6. Vynikající možnost měl ve 40. min. Nýč, ale hlavou netrefil po rohovém kopu před prázdnou brankou. Druhý poločas již vyzněl brankově naprázdno, ale to neznamená, že by naši hráči výsledek bránili. Naopak, měli jsme spoustu šancí, ale scházelo trochu štěstí. Ve 49. min. Nýč, v 51. Dušánek. V 52. min. Nýčovu střelu konečky prstů vytáhl brankář na roh. V 63. min. Nýč těsně nad, v 67. Duchatschovu hlavičku srazili obránci nad branku, v 73. Dušánek sólo zakončil střelou do tyče, v 79. Ksandr z 20ti metrů těsně nad, v 83. min. Nýčovu střelu pod břevno brankář likviduje. ke konci zápasu se domácí trochu zmátořili, ale ani jediná střela neohrozila naši branku i když chvílemi tam byly složitější situace.

Rozhodčí : ??                                                                                                                                                           MC