Martinek

Nýč(46.Pospíšil)(71.Fojtík)

Martinek

Dušánek

Výsledek stejný jako v Javornici, jenomže tentokrát si naši hráči nechali trochu střelného prachu i na druhý poločas. Utkání mělo také trochu jiný začátek, než jsme v podzimní části zvyklí. Již ve 2. min. kopali domácí přímý kop asi z 18ti metrů za nastřelenou ruku (Krahulec) a na prudkou střelu pod břevno Mencl nestačil reagovat 1:0. To vypadalo dost špatně, zvláště proto, že domácí všechny míče posílali na vysoké útočníky vrchem (průměr asi 190 cm) s nimiž měli naši obránci zpočátku dost problémů. Naštěstí se nám podařilo již v 5. min. vyrovnat, Nýč si míč na šestnáctce bleskově zpracoval a klasickým bodlem ho poslal pod břevno do sítě 1:1. Tím jsme sebrali  soupeři vítr z plachet tak, že ho až do konce zápasu nenašli. V 11. min. kopal Duchatsch z prava trestný kop a Kočnar z voleje opět pod břevno vstřelil druhý gól 1:2. To jsme již režii utkání měli plně pod kontrolou, domácí sice zkoušeli dlouhé pasy na útočníky, ale naši obránci se již rozehráli a drtivou většinu soubojů vyhrávali, takže naši záložníci a útočníci se mohli věnovat útočení. Ve 13. min. Duchatschova bomba ze 30ti metrů jen o vlásek minula břevno. Ve 25. min. se ve vápně Nýč zbavil obránce, ten ho fauloval a rozhodčí nařídil penaltu. Novotný ale nastřelil jen brankáře, ten míč vyrazil před sebe, ale Martinek  míč pohotově dorazil do branky 1:3. Ve 27. min. Dušánek obešel brankáře, ale z úhlu již prázdnou branku přestřelil. Ve 35. minutě si tuto situaci zopakoval, ale tentokrát jeho střelu , která mířila do sítě stačil obránce pouze přibrzdit a do prázdné branky ji dorazil Martinek 1:4. Ve 45. minutě mohl Martinek zvýšit naše vedení, ale jeho hlavička šla těsně nad. V 50. min. dobíhal za míčem důrazně Pospíšil, mezi obráncem a brankářem hlavičkoval míč do tyče a na odražený míč již čekal Dušánek, pro kterého bylo lahůdkou ho dopravit do sítě 1:5. V následujících minutách to byl prakticky souboj našich hráčů s brankářem. Bylo až neuvěřitelné, co dokázal pochytat. Na dlouhé minuty doslova v brance kraloval, bez diskuze nejlepší hráč domácích. Další gól jsme dali až v 73. min. kdy po Dušánkově rohu se k odraženému míči dostal Novotný a z 25 metrů táhlou vysokou střelou upravil na, pro soupeře milosrdných 1:6. V 83. min. přihrál Duchatsch kolmo Dušánkovi a ten sólový nájezd zakončil střelou mimo branku. Duchatschova střela o minutu později skončila těsně mimo tyč. Martinek dvakrát asi z 10 metrů přestřelil. Doufejme, že tyto šance, které naši hráči v tomto zápase neproměnili, za týden skončí brankami, neboť Čermná nebude tak snadný soupeř.

Rozhodčí : ??                                                                                                                                                                   MC