Novotný

Dušánek

Stonjek

Martinek(46.Krahulec)

Našeho pronásledovatele v soutěži jsme v prvním poločase zmáčkli tak, že nevěděl kam dříve skočit. Náš tlak byl chvílemi drtivý, ale bohužel jsme nedokázali dát branku. Když už byl brankář překonaný, tak míč skončil na břevnu (přímý kop Stonjeka ze 20 metrů), nebo těsně vedle (hlavička Bachury). Další šance nevyužili po sólových nájezdech Stonjek, Dušánek - zmařil brankař, Martínek ze 14 metrů přestřelil. Ve druhém poločase dal soupeř branku již v 5. min. Naši se nevzdávali, ale drtivou většinu útoků mařil vynikající stoper hostí (nebýt na hřišti, tak to vypadalo se soupeřem špatně) a také nervozita, jež s přibývajícím časem sedala na kopačky. V 75. min. jsme se konečně vyrovnali. Ze skrumáže ve vápně Duchatsch k tyči - 1:1. Podle průběhu utkání jsme spíše bod ztratili, zejména za první poločas.

Rozhodčí : Škobis z Opočna, karty: žlutá Nýč                                                                                                                                MC